Cancel Preloader
کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر در یک رویداد برنامه نویسی آنلاین

کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر

کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، یکی از رویدادهای فیلاگر، جهت آموزش و یادگیری همگانی برنامه نویسی هوش مصنوعی است. در این برنامه، شما به صورت آنلاین و به همراه دیگر اعضای جامعه هوش مصنوعی، کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی و دیگر بخش‌های مرتبط با هوش مصنوعی را خواهید آموخت.

هدف از "کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر" چیست؟

مجموعه هوش مصنوعی فیلاگر، در راستای مسئولیت خود به عنوان جامعه هوش مصنوعی ایران، همواره تلاش کرده با برگزاری رویدادهای رایگان تخصصی در زمینه هوش مصنوعی، دانش جامعه هوش مصنوعی را ارتقا دهد. کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر در کنار برنامه‌های خوانش گروهی با فیلاگر، ژورنال کلاب هوش مصنوعی، فیلاگر ایونت و آموزش های رایگان برنامه نویسی هوش مصنوعی به زبان پایتون در آکادمی فیلاگر، همگی با هدف دسترسی جامعه هوش مصنوعی ایران به دانش به روز و با کیفیت هوش مصنوعی به زبان فارسی است.

برنامه نویسی هوش مصنوعی در رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر جامعه هوش مصنوعی ایران

چطور در برنامه شرکت کنم؟

برنامه کدنویسی هوش مصنوعی فیلاگر به صورت تکرارشونده و هفتگی برگزار می‌شود. این برنامه به صورت آنلاین برگزار می‌شود و لینک ورود به برنامه، دقایقی قبل از شروع برنامه، از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فیلاگر، در اختیار شما قرار می‌گیرد. لینک ورود به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرم فیلاگر در انتهای این صفحه قرار گرفته است.

جلسه اول | مفاهیم شبکه عصبی مصنوعی و یک کد کوتاه!

در اولین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، پوریا حداد درباره مفاهیم یک شبکه عصبی مصنوعی و نورون‌های آن به زبان ساده توضیح داده. سپس امیر احمدی یک قطعه کد کوتاه از شبکه عصبی مصنوعی را برای شما برنامه نویسی کرده است.

جلسه دوم | مقدمات بایاس و کد کوتاه شبکه نورون‌ها

در دومین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، درباره بایاس صحبت‌های مقدماتی انجام شد. همچنین درباره XOR نیز نکاتی مطرح و کد این عملگر نیز توضیح داده شد.

جلسه سوم | توابع فعال سازی در نورون ها

در سومین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، در ابتدا به طور خلاصه درباره بایاس و کاربرد آن صحبت شد. در ادامه مهمترین توابع فعال سازی و کاربردهای آنها به همراه کدنویسی هرکدام توضیح داده شد.

جلسه چهارم | کتابخانه پانداس و کار با داده ها

در چهارمین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، به یکی از مهمترین مباحث ابتدایی در برنامه نویسی هوش مصنوعی، یعنی ورود اطلاعات توسط کتابخانه پانداس پرداخته شد. این قسمت را با دقت ببینید:

جلسه پنجم | بخشی از کدنویسی ریاضیات پیش‌نیاز

در پنجمین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، درباره برخی از مباحث ریاضی مرتبط با شبکه های عصبی مصنوعی و برنامه نویسی آنها صحبت شد:

جلسه ششم | بخشی از کدنویسی ریاضیات پیش‌نیاز

در ششمین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، کدنویسی یک شبکه عصبی به همراه بک پروپگیشن را میبینید:

جلسه هفتم| بهینه سازی

در هفتمین جلسه از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، موضوعات مربوط به بهینه سازی را میبینید:

جلسه هشتم| کدنویسی بهینه سازی

در جسله هشتم از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، موضوعات مربوط به برنامه نویسی شبکه های عصبی چند لایه و همینطور بهینه سازی را میبینید:

جلسه نهم| کدنویسی انواع توابع بهینه سازی

در جسله نهم از رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر، برنامه نویسی ADAM، RMSPROP و توابعی از این دست را خواهید دید:

.: شروع نیم فصل :.

جلسه دهم | مقدمات تنسورفلو و کراس

در جسله دهم رویداد کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر که اولین جلسه نیم فصل این برنامه نیز هست، مقدمات فصل دوم را شروع کردیم. در این جلسه با تنسورفلو و دیگر مقدمات کدنویسی یادگیری ماشین، آشنا خواهید شد:

میخواهید در رویدادهای فیلاگر شرکت کنید؟

فیلاگر ایونت اولین رویداد هوش مصنوعی به صورت تکرارشونده. پادکست و ویدیوکست

برای اطلاع از زمان رویدادها و همچنین حضور در رویدادهای فیلاگر، پیج اینستاگرام و تلگرام فیلاگر را دنبال کنید: