پی دی اف سوالات استخدامی هوش مصنوعی

در سال های اخیر، به دلیل افزایش نیاز به مهندسین هوش مصنوعی و دانشمندان داده، مصاحبه های شغلی زیادی برای جذب نیروهای کار در این زمینه انجام می شود. در هر مصاحبه شغلی، سوالاتی از کارجو پرسیده می شود که برخی از این سوالات پر تکرارتر از بقیه هستند. در فایل پی دی اف قرار داده شده جهت دانلود، می توانید 50 عدد از مهمترین و پر تکرارترین سوالات استخدامی هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ را ببینید.

در صورتی که برای استخدام در یک موقعیت شغلی مربوط به هوش مصنوعی و یا دیتاساینس اقدام کرده اید، لازم است با سوالاتی که اغلب در این مصاحبه ها از شما پرسیده می شود، آشنا شوید. برخی از این سوالات عبارتند از:

 • یادگیری ماشین چیست؟
 • تفاوت داده کاوی و یادگیری ماشین؟
 • اورفیتینگ (Overfitting) در یادگیری ماشین به چه معناست؟
 • دلایل وقوع Overfitting چیست؟
 • چگونه مانع از وقوع Overfitting شویم؟
 • 5 الگوریتم محبوب یادگیری ماشین را نام ببرید؟
 • تفاوت داده های آزمایشی و داده های آموزشی در چیست؟
 • یادگیری بدون ناظر و یادگیری با نظارت، چه تفاوت هایی دارند؟
 • تفاوت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین (ماشین لرنینگ) چیست؟
 • SVM ( Support Vector Machine) چیست؟

و در مجموع 50 سوال استخدامی هوش مصنوعی به همراه پاسخ آنها، در این فایل PDF قرار گرفته است.

 

به خاطر داشته باشید که داشتن یک شغل در زمینه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، نیازمند تخصص در این زمینه است. برای کسب تجربه و یادگیری بخش های مختلف هوش مصنوعی، می توانید از آموزش ها، دوره ها و رویدادهای رایگان فیلاگر استفاده کنید:

فیلاگر ایونت، اولین رویداد هوش مصنوعی ایران هست که به صورت تکرارشونده هر ماه با حضور نخبگان هوش مصنوعی از شرکت های بزرگ تکنولوژی جهان، برگزار میشود. هدف از فیلاگر ایونت، انتقال تجربیات مهندسین هوش مصنوعی شرکت های بزرگی مانند گوگل، اپل، eBay و مایکروسافت به جامعه هوش مصنوعی ایران هست. ویدیوی رویدادهای قبلی فیلاگر ایونت را میتوانید در وب سایت، تلگرام و اینستاگرام فیلاگر مشاهده کنید.

اولین رویداد هوش مصنوعی ایران برای انتقال تجربه از شرکت های تکنولوژی به صورت ویدیوکست و پادکست

رویدادهای “خوانش گروهی با فیلاگر” که در آن برای اولین بار در ایران، کتاب های هوش مصنوعی را به صورت گروهی و آنلاین، مطالعه میکنیم، “ژورنال کلاب هوش مصنوعی” که در آن مقالات هوش مصنوعی را به همراه بزرگان این رشته از شرکت های گوگل و دانشگاه های تراز اول جهان بررسی میکنیم، رویداد “کدنویسی هوش مصنوعی با فیلاگر” که در آن به صورت آنلاین و در کنار هم برنامه نویسی هوش مصنوعی و شبکه های عصبی مصنوعی را تمرین میکنیم، و همچنین “آموزش رایگان زبان های برنامه نویسی هوش مصنوعی” که در آکادمی فیلاگر عرضه می شود، بخشی از فعالیت های عمومی مجموعه خلاق فیلاگر هست.

برای دانلود فایل پی دی اف سوالات استخدامی هوش مصنوعی به همراه پاسخ آنها، موارد خواسته شده را وارد کرده و روی دکمه دانلود کلیک کنید:

(منبع https://www.guru99.com)

فیلاگر

https://www.filoger.com

فیلاگر؛ جامعه هوش‌مصنوعی ایران

2 دیدگاه

 • متاسفانه کد کپچا کار نمیکنه لطفا درستش کنید

  • سلام و وقت بخیر
   کد کپچا درست هست، اما اگه نتونستید دانلود کنید، لطفا توی تلگرام به آی دی پشتیبانی پیام بدید تا پیگیری کنیم:
   ID: filoger_support

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام در

بوت کمپ هوش مصنوعی فیلاگر

شروع شد!

اطلاعات بیشتر و ثبت نام