فیلاگر جامعه هوش مصنوعی ایران حامی اولین رویداد تشخیص چهره ایران فیس کاپ
 

اولین مسابقه تشخیص چهره در ایران با نام فیس کاپ و حمایت فیلاگر به عنوان جامعه هوش مصنوعی ایران برگزار خواهد شد. برگزاری این مسابقات، جهت رتبه بندی الگوریتم های هوش مصنوعی بازشناسی چهره، از گذشته و با نام FRVT در جهان مرسوم بوده است. فیس کاپ اما برای اولین بار است که در ایران نیز رقابت جذاب الگوریتم‌های بازشناسی چهره را آغاز کرده.

مرکز نوآوری نکسترا با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با حمایت مادی و معنوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ثبت احوال، دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز آمار ایران، فیلاگر-جامعه هوش مصنوعی ایران، شرکت راه نوآوری و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دیگر، اولین رویداد بازشناسی چهره در ایران را برگزار می‌کنند.

رسالت فیلاگر به عنوان جامعه هوش مصنوعی ایران و محل گردهمایی متخصصین و نخبگان هوش مصنوعی، همواره ارتقا سطح دانش هوش مصنوعی در بین تمام علاقه‌مندان به این حوزه بوده است. برگزاری اولین سری رویدادهای تخصصی هوش مصنوعی ایران به صورت تکرارشونده و با نام فیلاگر ایونت، اولین سری برنامه های ژورنال کلاب هوش مصنوعی، اولین سری برنامه های خوانش گروهی با فیلاگر به منظور خوانش گروهی کتاب های هوش مصنوعی برای اولین بار در ایران و همچنین دوره های رایگان آموزش زبان برنامه نویسی پایتون-مقدماتی هوش مصنوعی، بخشی از این برنامه ها بوده است. در ادامه همین برنامه ها، فیلاگر با هدف ایجاد یک تجربه جذاب دیگر در جامعه هوش مصنوعی ایران، حامی اولین رویداد بازشناسی چهره در ایران است.

به عنوان هدیه ویژه فیلاگر به شرکت کنندگان در مسابقه فیس کاپ، آکادمی فیلاگر دوره های آموزشی هوش مصنوعی را برای تیم ها و افراد حاضر در این رویداد در نظر گرفته است.

همکاری فیلاگر و اولین رویداد تشخیص چهره ایران فیس کاپ برای آموزش هوش مصنوعی

فیلاگر همچنین با توجه به ارتباطات بین المللی خود با نخبگان هوش مصنوعی در شرکت های پیشرو تکنولوژی جهان از جمله گوگل، اپل، مایکروسافت و eBay، بزرگانی از این شرکت‌ها را به منظور حضور در تیم داوری فیس کاپ دعوت خواهد کرد.

جوایز مسابقه فیس کاپ

به تیم‌های برنده در اولین مسابقه تشخیص چهره ایران، جوایز نقدی، گواهی رتبه بندی الگوریتم ها، امکان استفاده از فضای اشتراکی نکسترا، فرصت های استخدام در شرکت ها و هدایای دیگر تعلق خواهد گرفت.
جوایز نقدی مسابقه:

  • ۳۰ میلیون تومان جایزه ممتاز برای بهینه‌ترین الگوریتم

  • ۲۰ میلیون تومان جایزه برای تیم اول

  • ۱۵ میلیون تومان جایزه برای تیم دوم

  • ۱۰ میلیون تومان جایزه برای تیم سوم

برای شرکت در مسابقه فیس کاپ، از لینک زیر استفاده کنید:

فیلاگر

https://www.filoger.com

فیلاگر؛ جامعه هوش‌مصنوعی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام در

بوت کمپ هوش مصنوعی فیلاگر

شروع شد!

اطلاعات بیشتر و ثبت نام