رویداد هوش مصنوعی فیلاگر ایونت با کارآفرین هوش مصنوعی استرالیا

در این جلسه از رویداد هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، از تجربیات دکتر مسعود عبدی، مشاور و کارآفرین هوش مصنوعی شرکت Servian استرالیا استفاده خواهیم کرد. دکتر مسعود عبدی دکترای هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و یادگیری ماشین را از دانشگاه Deakin استرالیا دریافت کرده.

دکتر مسعود عبدی به عنوان یک فعالیت استارتاپی، در دوران همه گیری ویروس کرونا، یک نرم افزار هوش مصنوعی برای کمک به بیماران کرونایی را توسعه داده که بعدا توسط شرکت Servian مورد حمایت قرار گرفته است. دکتر عبدی همچنین تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد خود در رشته علوم کامپیوتر را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است. اطلاعات کامل درباره دکتر مسعود عبدی را میتوانید در لینکداین او مشاهده کنید.

در این رویداد پوریا حداد از تجربیات دکتر عبدی برای شروع به کار در زمینه هوش مصنوعی پرسیده تا مخاطبین بتوانند مسیر ورود خود به این رشته را پیدا کنند. دکتر عبدی همچنین درباره شرایط دانشگاه محل تحصیل خود در استرالیا و همچنین شرایط کارآفرین هوش مصنوعی در این کشور توضیحاتی داده که پیشنهاد میکنیم در ویدیو این رویداد تماشا کنید.

لایو فیلاگر با دکتر مسعود عبدی در روز پنجشنبه 16 مرداد 99 ساعت 16:00 به وقت تهران و در پیج اینستاگرام فیلاگر برگزار  شد. برای تماشای ویدیوی دیگر جلسات هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، میتونید به صفحه فیلاگر تی‌وی مراجعه کنید. رویداد هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، اولین رویداد تکرار شونده هوش مصنوعی در ایران است که به طور اختصاصی به صحبت با متخصصین ایرانی هوش مصنوعی در شرکت‌های بزرگ تکنولوژی جهان پرداخته است. در صفحه فیلاگر ایونت میتوانید اطلاعات مربوط به رویدادهای برگزار شده را ببینید و از رویدادهای بعدی نیز مطلع شوید.

برای حضور در رویدادهای لایو فیلاگر، پیج اینستاگرام فیلاگر را دنبال کنید.

ویدیو این رویداد را میتوانید در اینجا مشاهده کنید:

 

فیلاگر

https://www.filoger.com

فیلاگر؛ جامعه هوش‌مصنوعی ایران

ثبت نام در

بوت کمپ هوش مصنوعی فیلاگر

شروع شد!

اطلاعات بیشتر و ثبت نام