در این جلسه از رویداد هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، از تجربیات دکتر رضا نورمحمدی، محقق حوزه هوش مصنوعی و بلاکچین در کانادا و بنیانگذار استارتاپ کارو استفاده خواهیم کرد. دکتر رضا نورمحمدی دکترای هوش مصنوعی را از دانشگاه ETS کانادا دریافت کرده.

دکتر نورمحمدی فوق لیسانس خود در رشته هوش مصنوعی را از دانشگاه خواجه نصیر دریافت کرده و از همان زمان به حوزه رمزنگاری علاقه مند بوده. او در زمان تحصیل در ایران، در بانک‌های مختلف ایران مشغول به کار در حوزه رمزنگاری بوده. سپس به دانشگاه ETS کانادا رفته و رساله دکتری خود را در زمینه کاربردهای هوش مصنوعی در بلاکچین، ادامه داده. یکی از این کاربردها، پیش بینی امکان وقوع فورک در یک بلاکچین و جلوگیری از وقوع آن است. اطلاعات کامل درباره دکتر رضا نورمحمدی را میتوانید در لینکداین او مشاهده کنید.

در این فیلاگر ایونت، پوریا حداد درباره نحوه تعامل این دو تکنولوژی تِرِند جهانی یعنی هوش مصنوعی و بلاکچین با رضا نورمحمدی صحبت کرده که پیشنهاد میکنیم جزئیات را در ویدیو این رویداد و در انتهای این نوشته تماشا کنید.

رویداد فیلاگر ایونت با دکتر رضا نورمحمدی در روز پنجشنبه 30 مرداد 99 ساعت 18:30 به وقت تهران و در پیج اینستاگرام فیلاگر برگزار شد. برای تماشای ویدیوی دیگر جلسات هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، میتونید به صفحه فیلاگر تی‌وی مراجعه کنید. رویداد هوش مصنوعی فیلاگر ایونت، اولین رویداد تکرار شونده هوش مصنوعی در ایران است که به طور اختصاصی به صحبت با متخصصین ایرانی هوش مصنوعی در شرکت‌های بزرگ تکنولوژی جهان پرداخته است. در صفحه فیلاگر ایونت میتوانید اطلاعات مربوط به رویدادهای برگزار شده را ببینید و از رویدادهای بعدی نیز مطلع شوید. جزئیات بیشتر در صفحه لینکداین فیلاگر نیز در دسترس است.

برای حضور در رویدادهای لایو فیلاگر، پیج اینستاگرام فیلاگر را دنبال کنید.

ویدیو این رویداد را میتوانید در اینجا مشاهده کنید:

 

فیلاگر

https://www.filoger.com

فیلاگر؛ جامعه هوش‌مصنوعی ایران

ثبت نام در

بوت کمپ هوش مصنوعی فیلاگر

شروع شد!

اطلاعات بیشتر و ثبت نام