خوانش گروهی با فیلاگر

ما در فیلاگر باور داریم که هر کاری با همراهی فیلاگری‌ها و اعضای جامعه هوش مصنوعی انجام شود، نتیجه‌ی بهتری خواهد داشت و به یک الگوی بزرگ تبدیل می‌شود. برای همین تصمیم گرفتیم در کنار سایر رویدادهای هوش مصنوعی فیلاگر، رویداد خوانش گروهی هوش مصنوعی با فیلاگر رو شروع کنیم.

برای اولین بار در جامعه هوش مصنوعی ایران، همراه هم، کتاب و مقالات به‌روز هوش مصنوعی را می‌خوانیم و دانش خودمان را در کنار هم افزایش می‌دهیم. این برنامه به صورت آنلاین و با حضور اعضای فیلاگر (جامعه هوش مصنوعی ایران) برگزار می‌شود. این ایده در بعضی از کمپانی‌های بزرگ تکنولوژی (مثل گوگل) و جوامع دانشگاهی معتبر (مثل دانشگاه منچستر انگلستان) هم انجام شده و نتایج خوبی داشته است.

همچنین جهت ارتقا سطح علمی برنامه، از دو چهره‌ی بین‌المللی هوش‌مصنوعی (که قبلا در رویدادهای فیلاگر ایونت، مهمان فیلاگر بودند و از تجربیات‌شون بهره‌مند شدیم) به عنوان منتور دعوت کردیم:

?دکتر ابراهیم سنقری | مهندس هوش‌مصنوعی گوگل و مهندس نرم‌افزار در گوگل برین

?دکتر فریده جلالی | فلوشیپ هوش‌مصنوعی دانشگاه منچستر

اولین جلسه رویداد خوانش گروهی با فیلاگر روز شنبه سوم آبان 99 برگزار شده و ویدیو این رویداد را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

این برنامه در حال حاضر هر هفته روز شنبه ساعت 20 برگزار می‌شود. نخستین کتابی که در این رویداد مطالعه می‌شود، کتاب یادگیری عمیق اثر گودفلو هست. همچنین برنامه خوانش گروهی مقالات نیز به صورت دو هفته یکبار برگزار خواهد شد.

جهت حضور در برنامه خوانش گروهی با فیلاگر، می‌توانید لینک ورود به رویداد را هر هفته از اینستاگرام یا کانال تلگرام فیلاگر دریافت کنید.

این برنامه برای نخستین بار با این روش در فیلاگر|جامعه هوش مصنوعی ایران به صورت رایگان برگزار می‌شود و تیم فیلاگر امیدوار است این حرکت، موجب ارتقا دانش تمام اعضای جامعه هوش مصنوعی ایران شود.

فیلاگر

https://www.filoger.com

فیلاگر؛ جامعه هوش‌مصنوعی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام در

بوت کمپ هوش مصنوعی فیلاگر

شروع شد!

اطلاعات بیشتر و ثبت نام